مسجدجامعی‌: استعفای دنیامالی را نپذیرفتیم/ شورای شهر برنامه‌ای برای خرید پرسپولی

احمد مسجدجامعی می‌گوید شورای شهر تهران با استعفای احمد دنیامالی موافقت نکرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس شورای شهر تهران که در مراسم معرفی اسپانسرهای تیم ملی فوتبال حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این حس خوبی است که در حدی که توانسته‌ایم در ورزش به موفقیت رسیده‌ایم. در کل ورزش‌های اجتماعی با موفقیت خود فضایی بانشاط را در جامعه ایجاد می‌کنند. البته موفقیت در ورزش‌های انفرادی هم ارزشمند است اما با پیروزی ورزش‌های اجتماعی مثل فوتبال شادی خاصی به جامعه تزریق می‌شود. به هر حال تیم ملی متعلق به همه مردم است و باید تلاش کنیم که به موفقیت برسد.

او در پاسخ به این سوال که آیا با استعفای دنیامالی موافقت نکردید یا اینکه خودش می‌خواست در شورای شهر بماند، گفت: ما با استعفای او موافقت نکردیم و او خودش هم می‌خواست در شورای شهر بماند.

مسجدجامعی در ادامه گفت: فضای فرهنگی ورزش می‌تواند تقویت شود. به وزیر ورزش هم پیشنهاد کردم که ظرفیت فرهنگی و هنری خوبی در ورزش ایجاد شده است که اگر به خوبی شناخته شود، می‌تواند مبدا عمل بسیاری از کارها قرار گیرد.

رییس شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شهرداری تهران برای خرید باشگاه پرسپولیس برنامه دارد، گفت: خیر. شورای شهر مصوبه‌ای برای این کار ندارد. اگر قرار باشد باشگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار شوند، بهتر است بانک‌ها و سرمایه‌گذاران این کار را بر عهده بگیرند؛ چرا که می‌توانند همیشه پشتیبان خوبی باشند اما شهرداری بخش عمومی است.

/ 0 نظر / 17 بازدید